Koray DEMİR

Uzman Psikolog

Koray DEMİR

Biyografi

1993 yılında Giresun’da doğdu. İlköğretim ve lise öğrenimini burada tamamladı. Lisans eğitimini 2017 yılında Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümünde İngilizce olarak tamamladı. Lisans eğitimi sonrası Giresun’da çeşitli özel eğitim kurumlarında ve bireysel terapi alanında çalıştı. Daha sonra yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünün yanında EMDR alanında da çalışmaya başladı.

“Aile ve Çift Danışmanlığı”, “Cinsel Terapi”, “Kayıp ve Yas”, “Sınav Kaygısı” eğitimlerini aldı. Her geçen gün ilerleyen psikoloji alanında güncel eğitimlere devam etmektedir.

“Fark etmek değişmek değildir, değişim için adım atmak gerekir” mottosuyla hayatına devam eden, iki çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Koray kısaca; Ela, Teoman ve Egemen’in amcası, kedisi Eyşan’ın babasıdır.

Bireysel, aile ve çocuk alanlarında psikoterapist olarak çalışmanın yanı sıra, eğitimlerine, konferanslarına ve atölyelerine Psikosağlık Danışmanlık bünyesinde devam etmektedir. 

Telefon Hemen Ara
Telefon Bilgi Formu
Whatsapp WhatsApp